Πρόγραμμα Μαθημάτων

Keep Dancing Academy Φαλήρου – ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
TUMBAO
10:30
PILATES
11:00
PILATES
11:00
LATIN 6-8
18:00
COMMERCIAL 6-8
18:00
ΧΟΡΟΚΙΝΗΣΗ
18:00

TUMBAO
18:00
ORIENTAL KIDS
18:00
HIP HOP 7-11
19:00

LATIN 9-11
19:00
ΣΥΓΧΡΟΝΟ TEENS 1
19:00

FUNCTIONAL TRAINING
19:00
COMMERCIAL 9-11
19:00

HIP – HOP TEENS
19:00

ORIENTAL 1
19:00
COMMERCIAL 10-14
19:00

FUNCTIONAL TRAINING
19:00
LATIN TEENS
19:00
LATIN COMPETITIVE
20:00
ΣΥΓΧΡΟΝΟ TEENS 2
20:00

LATIN 1
20:00
JAZZ
20:00

ORIENTAL 2
20:00
ΣΥΓΧΡΟΝΟ
20:00
FLAMENCO
20:00

FUSION DANCE 1T
20:00
LATIN COMPETITIVE
21:00
ΣΥΓΧΡΟΝΟ COMPETITIVE
21:00

SALSA/BATCHATA
21:00
FUSION
21:00
FLAMENCO
21:00

FUSION DANCE 2T
21:00

Δευτέρα

  • TUMBAO
    10:30 - 11:00
  • LATIN 6-8
    18:00 - 19:00
  • HIP HOP 7-11
    19:00 - 20:00
  • LATIN 9-11
    19:00 - 20:00
  • LATIN COMPETITIVE
    20:00 - 21:00
  • LATIN COMPETITIVE
    21:00 - 22:00

Τρίτη

  • PILATES
    11:00 - 12:00
  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ TEENS 1
    19:00 - 19:30
  • FUNCTIONAL TRAINING
    19:00 - 20:00
  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ TEENS 2
    20:00 - 20:30
  • LATIN 1
    20:00 - 21:00
  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ COMPETITIVE
    21:00 - 22:00
  • SALSA/BATCHATA
    21:00 - 22:00

Τετάρτη

  • COMMERCIAL 6-8
    18:00 - 19:00
  • COMMERCIAL 9-11
    19:00 - 20:00
  • HIP – HOP TEENS
    19:00 - 20:00
  • ORIENTAL 1
    19:00 - 20:00
  • JAZZ
    20:00 - 21:00
  • ORIENTAL 2
    20:00 - 21:00

Πέμπτη

  • PILATES
    11:00 - 12:00
  • ΧΟΡΟΚΙΝΗΣΗ
    18:00 - 19:00
  • TUMBAO
    18:00 - 19:00
  • COMMERCIAL 10-14
    19:00 - 19:30
  • FUNCTIONAL TRAINING
    19:00 - 20:00
  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ
    20:00 - 21:00
  • FUSION
    21:00 - 22:00

Παρασκευή

  • ORIENTAL KIDS
    18:00 - 19:00
  • LATIN TEENS
    19:00 - 20:00
  • FLAMENCO
    20:00 - 21:00
  • FUSION DANCE 1T
    20:00 - 21:00
  • FLAMENCO
    21:00 - 22:00
  • FUSION DANCE 2T
    21:00 - 22:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
ΣΥΓΧΡΟΝΟ COMPETITIVE
21:00

Τρίτη

  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ COMPETITIVE
    21:00 - 22:00
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
FLAMENCO
20:00
FLAMENCO
21:00

Παρασκευή

  • FLAMENCO
    20:00 - 21:00
  • FLAMENCO
    21:00 - 22:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
FUSION DANCE 2T
21:00

Παρασκευή

  • FUSION DANCE 2T
    21:00 - 22:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
FUSION DANCE 1T
20:00

Παρασκευή

  • FUSION DANCE 1T
    20:00 - 21:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
LATIN TEENS
19:00

Παρασκευή

  • LATIN TEENS
    19:00 - 20:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
ORIENTAL KIDS
18:00

Παρασκευή

  • ORIENTAL KIDS
    18:00 - 19:00
No events hours available!
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
FUSION
21:00

Πέμπτη

  • FUSION
    21:00 - 22:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
ΣΥΓΧΡΟΝΟ
20:00

Πέμπτη

  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ
    20:00 - 21:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
COMMERCIAL 10-14
19:00

Πέμπτη

  • COMMERCIAL 10-14
    19:00 - 19:30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
ORIENTAL 2
20:00

Τετάρτη

  • ORIENTAL 2
    20:00 - 21:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
JAZZ
20:00

Τετάρτη

  • JAZZ
    20:00 - 21:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
COMMERCIAL 9-11
19:00

Τετάρτη

  • COMMERCIAL 9-11
    19:00 - 20:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
ORIENTAL 1
19:00

Τετάρτη

  • ORIENTAL 1
    19:00 - 20:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
HIP – HOP TEENS
19:00

Τετάρτη

  • HIP – HOP TEENS
    19:00 - 20:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
COMMERCIAL 6-8
18:00

Τετάρτη

  • COMMERCIAL 6-8
    18:00 - 19:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
LATIN 1
20:00

Τρίτη

  • LATIN 1
    20:00 - 21:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
ΣΥΓΧΡΟΝΟ TEENS 2
20:00

Τρίτη

  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ TEENS 2
    20:00 - 20:30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
FUNCTIONAL TRAINING
19:00
FUNCTIONAL TRAINING
19:00

Τρίτη

  • FUNCTIONAL TRAINING
    19:00 - 20:00

Πέμπτη

  • FUNCTIONAL TRAINING
    19:00 - 20:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
ΣΥΓΧΡΟΝΟ TEENS 1
19:00

Τρίτη

  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ TEENS 1
    19:00 - 19:30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
ΧΟΡΟΚΙΝΗΣΗ
18:00

Πέμπτη

  • ΧΟΡΟΚΙΝΗΣΗ
    18:00 - 19:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
PILATES
11:00
PILATES
11:00

Τρίτη

  • PILATES
    11:00 - 12:00

Πέμπτη

  • PILATES
    11:00 - 12:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
TUMBAO
10:30
TUMBAO
18:00

Δευτέρα

  • TUMBAO
    10:30 - 11:00

Πέμπτη

  • TUMBAO
    18:00 - 19:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
SALSA/BATCHATA
21:00

Τρίτη

  • SALSA/BATCHATA
    21:00 - 22:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
LATIN COMPETITIVE
20:00
LATIN COMPETITIVE
21:00

Δευτέρα

  • LATIN COMPETITIVE
    20:00 - 21:00
  • LATIN COMPETITIVE
    21:00 - 22:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
LATIN 9-11
19:00

Δευτέρα

  • LATIN 9-11
    19:00 - 20:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
LATIN 6-8
18:00

Δευτέρα

  • LATIN 6-8
    18:00 - 19:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
HIP HOP 7-11
19:00

Δευτέρα

  • HIP HOP 7-11
    19:00 - 20:00
No events available!

Keep Dancing Academy Ηλιούπολης- ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
LATIN KIDS
17:00
ΧΟΡΟΚΙΝΗΣΗ
18:00
HIP- HOP Kids
18:00
ΧΟΡΟΚΙΝΗΣΗ
18:00
ΣΥΓΧΡΟΝΟ KIDS
19:00

PILATES
19:00
DANCEHALL
19:00
COMMERCIAL KIDS
19:00

COMMERCIAL TEENS
19:00
LATIN INTERNATIONAL
19:00
PILATES
19:00

STREET DANCE
19:00
ΣΥΓΧΡΟΝΟ TEENS
20:00

ARGENTINE TANGO
20:00
ORIENTAL
20:00

TUMBAO
20:00
ΣΥΓΧΡΟΝΟ
20:00

COMMERCIAL
20:00
ORIENTAL
20:00

SALSA/BACHATA
20:00
HIP HOP
21:00

Δευτέρα

  • ΧΟΡΟΚΙΝΗΣΗ
    18:00 - 19:00
  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ KIDS
    19:00 - 20:00
  • PILATES
    19:00 - 20:00
  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ TEENS
    20:00 - 21:00
  • ARGENTINE TANGO
    20:00 - 21:00

Τρίτη

  • LATIN KIDS
    17:00 - 18:00
  • HIP- HOP Kids
    18:00 - 19:00
  • DANCEHALL
    19:00 - 20:00
  • ORIENTAL
    20:00 - 21:00
  • TUMBAO
    20:00 - 21:00
  • HIP HOP
    21:00 - 22:00

Τετάρτη

  • ΧΟΡΟΚΙΝΗΣΗ
    18:00 - 19:00
  • COMMERCIAL KIDS
    19:00 - 20:00
  • COMMERCIAL TEENS
    19:00 - 20:00
  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ
    20:00 - 21:00
  • COMMERCIAL
    20:00 - 21:00

Πέμπτη

  • LATIN INTERNATIONAL
    19:00 - 20:00
  • ORIENTAL
    20:00 - 21:00
  • SALSA/BACHATA
    20:00 - 21:00

Παρασκευή

  • PILATES
    19:00 - 20:00
  • STREET DANCE
    19:00 - 20:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
STREET DANCE
19:00

Παρασκευή

  • STREET DANCE
    19:00 - 20:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
SALSA/BACHATA
20:00

Πέμπτη

  • SALSA/BACHATA
    20:00 - 21:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
LATIN INTERNATIONAL
19:00

Πέμπτη

  • LATIN INTERNATIONAL
    19:00 - 20:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
HIP HOP
21:00

Τρίτη

  • HIP HOP
    21:00 - 22:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
COMMERCIAL
20:00

Τετάρτη

  • COMMERCIAL
    20:00 - 21:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
COMMERCIAL TEENS
19:00

Τετάρτη

  • COMMERCIAL TEENS
    19:00 - 20:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
ΣΥΓΧΡΟΝΟ
20:00

Τετάρτη

  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ
    20:00 - 21:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
COMMERCIAL KIDS
19:00

Τετάρτη

  • COMMERCIAL KIDS
    19:00 - 20:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
HIP- HOP Kids
18:00

Τρίτη

  • HIP- HOP Kids
    18:00 - 19:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
ORIENTAL
20:00
ORIENTAL
20:00

Τρίτη

  • ORIENTAL
    20:00 - 21:00

Πέμπτη

  • ORIENTAL
    20:00 - 21:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
TUMBAO
20:00

Τρίτη

  • TUMBAO
    20:00 - 21:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
DANCEHALL
19:00

Τρίτη

  • DANCEHALL
    19:00 - 20:00
No events hours available!
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
LATIN KIDS
17:00

Τρίτη

  • LATIN KIDS
    17:00 - 18:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
ARGENTINE TANGO
20:00

Δευτέρα

  • ARGENTINE TANGO
    20:00 - 21:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
ΣΥΓΧΡΟΝΟ TEENS
20:00

Δευτέρα

  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ TEENS
    20:00 - 21:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
PILATES
19:00
PILATES
19:00

Δευτέρα

  • PILATES
    19:00 - 20:00

Παρασκευή

  • PILATES
    19:00 - 20:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
ΣΥΓΧΡΟΝΟ KIDS
19:00

Δευτέρα

  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ KIDS
    19:00 - 20:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
ΧΟΡΟΚΙΝΗΣΗ
18:00
ΧΟΡΟΚΙΝΗΣΗ
18:00

Δευτέρα

  • ΧΟΡΟΚΙΝΗΣΗ
    18:00 - 19:00

Τετάρτη

  • ΧΟΡΟΚΙΝΗΣΗ
    18:00 - 19:00
No events available!

Our Teachers

Best dancers from around the world

Αλεξάνδρα Κιόσια

Αλεξάνδρα Κιόσια

Για την Αλεξάνδρα κάθε παιδί είναι καλλιτέχνης και στόχος της, μέσω των μαθημάτων, είναι να το βοηθήσει να παραμείνει καλλιτέχνης και μεγαλώνοντας.

Κουρέας Βασίλης

Ο Βασίλης Κουρέας διδάσκει bachata & salsa έχοντας μεγάλη εμπειρία στους κοινωνικούς χορούς. Ανακάλυψε την αγάπη του για τον χορό από τα παιδικά του κιόλας χρόνια.

Σακελλαρίου Φαίη

Σακελλαρίου Φαίη

Η Φαίη Σακελλαριου σπούδασε χορό στην Ανώτερη Επαγγελματική Σχολή Δέσποινας Γρηγοριάδου. Είναι πτυχιούχος καθηγήτρια χορου και διπλωματούχος της Ακαδημίας Βάρνας Βουλγαρίας στο σύστημα Vaganova το 2004

Αχμέτ Κιρέν

Αχμέτ Κιρέν

Η Κιρέν Αχμέτ είναι απόφοιτη της σχολής Εφαρμοσμένων Τεχνών Χορού. Έχει εξειδικευτεί και διδάσκει σε επαγγελματικό επίπεδο Hip – Hop, Commercial, Freestyle, House και
Bollywood.